Advertising
Advertising
Tudorel Toader, precizări de ultimă oră privind extrădarea lui Ghiță

Tudorel Toader, precizări de ultimă oră privind extrădarea lui Ghiță
Scris deRealitatea.NET
Publicat30 mar. 2018, 10:16
Actualizat30 mar. 2018, 10:17
Ministrul Justiţiei Tudorel Toader face lumină în privința actelor de extrădare ale fugarului Sebastian Ghiță. Acesta a postat, pe pagina personală de Facebook, că nu Ministerul Justiției a a cerut verificări la Curtea de Apel Ploieşti, ci este, probabil, o iniţiativă "lăudabilă'' a conducerii instanţei.
Citește și
- 19:46Surse: UDMR amână decizia privind Cabinetul Veștea pentru a nu participa la ruperea PNL. USR tranșează poziția în această seară
- 19:35Miron Mitrea, analiză dură după desemnarea lui Adrian Veștea: „Nicușor Dan a jucat pentru România. PNL are de ales: fie moare cu Bolojan de gât, fie acceptă realitatea”
- 19:26Călin Georgescu, mesaj de Duminica Sfinților Români: „Este o chemare la demnitatea poporului nostru și la rădăcini. Putem renaște!”
- 19:14Adrian Veștea, premierul desemnat de Nicușor Dan: „Am primit asigurări că am suficiente voturi în Parlament”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























