Tragedie în Năvodari! Tânăr de 17 ani, găsit mort în subsolul unui restaurant

tragedie în Năvodari
Un tânăr de 17 ani, din Botoșani, a fost găst mort, miercuri, într-o anexă de la subsolul restaurantului unde lucra, în Năvodari. Pe trupul său nu au fost găsite urme de violență.
Potrivit IPJ Constanța, tânărul a fost găsit inconsțient și, în urma efectuării manevrelor de resuscitare, medicii au declarat decesul acestuia. Din primele cercetări reiese că tânărul lucra la restaurantul în subsolul căruia a fost găsit, iar pe corpul său nu au fost identificate urme vizibile de violență.
La fața locului s-au deplasat și polițiști ai Serviciului Arme Exploziv si Substanțe Periculoase din cadrul I.P.J. Constanța, care efectuează cercetări privind substanțele dintr-un puț aflat în subsolul imobilului. ITM Constanța a deschis, de asemenea, o anchetă.
Polițiștii de la IPJ Constanța vor deschide un dosar penal pentru infracțiunile de ucidere din culpă și nerespectarea măsurilor legale de sănătate, anunță realitateadeconstanta.net
Citește și:
- 12:48 - Report uriaș la Loto 6/49 și Noroc înainte de extragerile de duminică. Câți bani poți câștiga
- 12:12 - Poliția Română, razie în toată România: peste 130 de șoferi prinși băuți la volan și 10 drogați
- 09:10 - Accident grav în Câmpulung: un bărbat a murit după ce a intrat cu mașina într-un stâlp
- 09:03 - Paradoxul de la șantierul Damen Mangalia: deși este în faliment, trebuie să construiască nave de 1 miliard de euro pentru MApN
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














