Advertising
Advertising
Taxa pe soare. Ministrul Energiei, amenințat cu moartea - mesajele care au șocat

Taxa pe soare. Ministrul Energiei, amenințat cu moartea - mesajele care au șocat
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 dec. 2022, 10:31
SursăRealitatea PLUS
„Mi-aș dori să trăim într-o țară în care să nu fiu amenințat cu moartea în fiecare zi.” Este declarația șocantă făcută de ministrul Energiei, Virgil Popescu, care susține că nu va fi introdusă „nicio taxă”, asta după ce așa-zisa „taxă pe soare” a stârnit furia românilor.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























