Advertising
Advertising
Tânăr de 21 de ani, mort după ce s-a electrocutat într-o gară din Arad. Cum s-a produs tragedia

Tânăr german, mort după ce s-a electrocutat într-o gară din Arad
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 aug. 2023, 09:02
SursăRealitatea PLUS
Tragedie într-o gară din Arad. Un tânăr din Germania, venit în vacanță în România, a murit electrocutat după ce s-a urcat pe un tren.
Citește și
- 16:26Urs semnalat pe Valea Avrigului. Autoritățile au emis mesaj RO-Alert pentru locuitorii din zonă
- 16:25Situație critică la VW: De ce a decis gigantul auto să renunțe la 50.000 de angajați
- 16:07Vot controversat la Bruxelles: Diana Șoșoacă a refuzat să condamne incursiunile cu drone ale Rusiei
- 15:36Înconjurul României cu mașina electrică în 2026: Traseul ideal ca să eviți „pana prostului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























