Actual· 1 min citire

Sute de analize medicale pentru depistarea HIV, falsificate la Spitalul Judeţean din Tg.Jiu

Sute de analize medicale pentru depistarea HIV, falsificate la Spitalul Judeţean din Tg.Jiu

Sute de analize medicale pentru depistarea HIV, falsificate la Spitalul Judeţean din Tg.Jiu

Publicat15 ian. 2014, 16:33
SursăMediafax

Analizele medicale pentru depistarea HIV au fost falsificate în cazul a sute de persoane, la Spitalul Judeţean din Târgu Jiu, managerul unităţii, Claudia Manu, spunând că analizele au fost semnate de un singur medic, respectiv şeful laboratorului, pe numele căruia va fi făcută plângere penală

Vom reveni cu amănunte.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual