Advertising
Advertising
Steaua revine pe primul loc în Liga I

Steaua revine pe primul loc în Liga I
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 dec. 2016, 23:17
Steaua a învins, duminică seară, scor 3-1, formaţia Pandurii Târgu Jiu, într-un meci din etapa a 19-a a Ligii I, disputat pe Arena Naţională, iar formaţia antrenată de Laurenţiu Reghecampf a revenit pe primul loc în clasament, la un singur punct peste Viitorul.
Citește și
- 15:27Bărbat urmărit internațional, prins în București. Avea de executat peste 18 ani de închisoare
- 13:41Cristi a murit în Italia. Tânărul tătic și-a salvat fratele de la înec cu prețul vieții sale
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























