Advertising
Advertising
Șoferii vitezomani de pe A1 şi A2 primesc AMENZILE direct acasă, începând din 1 ianuarie

Șoferii vitezomani de pe A1 şi A2 primesc AMENZILE direct acasă, începând din 1 ianuarie
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 ian. 2025, 23:16
Şoferii care încalcă Codul Rutier pe anumite drumuri din România vor fi sancţionaţi în baza imaginilor video surprinse de radare, fără să mai fie opriți pe marginea drumului. Măsura a intrat în vigoare la 1 ianuarie și îi vizează inclusiv pe șoferii vitezomani de pe A1 si A2. Aceștia vor primi amenzile direct acasă.
Citește și
- 19:14Adrian Veștea, premierul desemnat de Nicușor Dan: „Am primit asigurări că am suficiente voturi în Parlament”
- 19:04Rezultate Loto duminică, 14 iunie 2026. Reportul la Loto 6/49 a depășit suma de 6 milioane de euro
- 18:53Donald Trump intervine dur în conflictul din Orientul Mijlociu: „Israelul trebuie să oprească imediat atacurile în Liban”
- 18:48PSD anunță oficial condițiile pentru noul Cabinet: Parteneriat solid și guvern pro-occidental
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























