Advertising
Advertising
Protecția Consumatorilor stă cu ochii pe Black Friday. Cine se simte înșelat este îndemnat să reclame

Black Friday
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 nov. 2021, 16:21
Actualizat11 nov. 2021, 16:36
Inspectorii Autorității Naționale pentru Protecția Consumatorilor sunt cu ochii pe ofertele de Black Friday. Un comandament special a fost întrunit, iar comisarii verifică promoțiile din aceste zile tocmai pentru ca Black Friday să nu se transforme în Ziua Păcălelilor.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























