Advertising
Advertising
Președintele Transelectrica, acuzat că și-ar fi falsificat CV-ul

Președintele Transelectrica, acuzat că și-ar fi falsificat CV-ul
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 sept. 2019, 14:39
Actualizat18 sept. 2019, 16:18
Preşedintele Transelectrica, Marius Dănuţ Caraşol, şi-a falsificat CV-ul, susţinând că a absolvit Facultatea de Electrotehnică din cadrul Universităţii Politehnica Bucureşti. Universitatea a transmis, pentru Edupedu.ro, că preşedintele Transelectrica a fost student, dar nu a finalizat studiile.
Citește și
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
- 22:59Adrian Veștea anunță că are o majoritate sigură: „Avem acele 200 de voturi, chiar depășim acest număr. Începând de mâine chem la discuții toate forțele proeuropene”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























