Advertising
Advertising
O femeie a murit, după ce a fost plimbată între spitale. Medici: "Nu era îngrijită de familie"

O femeie a murit, după ce a fost plimbată între spitale. Medici: "Nu era îngrijită de familie"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 ian. 2018, 11:19
O femeie în vârstă de 70 de ani din comuna doljeană Cetate a murit după ce a fost plimbată între două spitale. Ioana Victoria Grasoi a ajuns la unitatea spitalicească din Calafat pe data de 9 ianuarie, iar medicul de gardă a trimis-o cu o ambulanţă la Craiova. Cadrele medicale le-au spus rudelor a doua zi că este perfect sănătoasă şi au refuzat să o interneze. Cu toate acestea, bătrâna a murit.
Citește și
- 16:36Fraudă de proporții cu fonduri europene. Conducerea unei asociații din România, inculpată de Parchetul European
- 16:08Cupa Mondială. 17 persoane rănite, după ce o mașină a intrat în plin într-un grup de suporteri VIDEO
- 11:07Escrocheriile online au devenit o rutină în SUA. De ce tot mai multe victime aleg să nu le mai reclame
- 23:23Ambasadorul SUA la București: „Mihail Kogălniceanu va fi cea mai mare bază militară NATO din Europa”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























