Advertising
Advertising
Nicolae Ciucă, vizită în Spania și Franța. Ce va discuta liderul PNL cu românii din Diaspora. La discuții va participa și europarlamentarul Rareș Bogdan

Nicolae Ciucă. Foto: Inquam Photos
Scris deRealitatea.NET
Publicat14 mar. 2024, 20:34
Actualizat14 mar. 2024, 21:12
Președintele PNL Nicolae Ciucă și secretarul general al partidului, Lucian Bode, vor efectua o vizită în Spania, în perioada 15-16 martie. În cadrul vizitei vor avea loc întâlniri cu românii stabiliți în Spania, precum și cu reprezentanți ai mediului de afaceri.
Citește și
- 20:13Tragedie pe DN 67: Un bărbat de 33 de ani a murit într-un accident cu un TIR, în Vâlcea
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
- 21:49Avertisment de la Cernavodă: Reactorul 2 mai poate funcționa doar șapte zile din cauza secetei pe Dunăre. Când ar putea fi repornită Unitatea 1
- 21:17Arestat din cauza tupeului: I-a cerut bani polițistului care tocmai îl amendase
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























