Advertising
Advertising
MOISE GURAN, mesaj foarte DUR către CANDIDAȚI, în ziua votului: SESIZAȚI BEC!

MOISE GURAN, mesaj foarte DUR către CANDIDAȚI, în ziua votului: SESIZAȚI BEC!
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 nov. 2014, 16:55
Actualizat2 nov. 2014, 17:02
Moise Guran a postat pe pagina sa de facebook, un mesaj foarte dur la adresa candidaților la prezidențiale, după ce a văzut cozile la care românii din străinătate trebuie să stea pentru a vota. Astfel, acesta le-a solicitat candidaților la alegerile prezidențiale să solicite celor de la BEC ca programul pentru votare să fie prelungi după ora 21.00.
Citește și
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
- 19:18Consilierii USR au idei trasnite: „În străinătate, ca turist, îmi place să merg şi în cimitire”
- 19:05Atac devastator în PNL: Rareș Bogdan îl desființează pe Ilie Bolojan după alianța cu PSD
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























