Actual· 1 min citire

MOARTE DRAMATICĂ în Dâmboviţa: o bătrână a MURIT muşcată de câinele vecinului său

MOARTE DRAMATICĂ în Dâmboviţa: o bătrână a MURIT muşcată de câinele vecinului său

MOARTE DRAMATICĂ în Dâmboviţa: o bătrână a MURIT muşcată de câinele vecinului său

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 23 nov. 2014, 12:52

O bătrână de 84 de ani din satul Măgura, comuna Bezdead, a murit după ce a fost muşcată de câinele unui vecin.

O vecină a femeii a găsit-o în casă, în stare gravă, şi a chemat ambulanţa, dar nu s-a mai putut face nimic pentru a-i salva viaţa femeii.

Conform incomod-media.ro, câinele ar aparţine vecinului femeii şi ar fi muşcat-o pe bătrână în propria curte. Proprietarul câinelui de rasă s-ar afla şi el în spital, după ce a fost muşcat de acelaşi câine acum câteva zile.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual