Advertising
Advertising
Mesajul Familiei Regale a României după moartea Reginei Elisabeta a II-a

Mesajul Familiei Regale a României după moartea Reginei
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 sept. 2022, 20:50
Actualizat8 sept. 2022, 20:52
Familia Regală a României transmis un mesaj de condoleanțe, după moartea Reginei Elisabeta a II-a a Marii Britanii.
Citește și
- 10:36Programul de guvernare al Guvernului Adrian Veștea: Care sunt marile priorități ale noului Executiv
- 10:13Condițiile AUR pentru Guvernul Veștea. Petrișor Peiu: „Nu vom vota niciodată un executiv din care nu facem parte. Singura soluție: anticipatele”
- 10:06Loto 6/49: Report de peste 6,2 milioane de euro. Fond de câștiguri majorat la Joker
- 09:34Anvelopările clădirilor vechi țin în viață piața de construcții din România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























