Advertising
Advertising
Medicii au anunţat că Gabriel Cotabiţă este în continuare în stare gravă, dar stabilă

Medicii au anunţat că Gabriel Cotabiţă este în continuare în stare gravă, dar stabilă
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 mai 2015, 16:29
Actualizat11 mai 2015, 16:36
Gabriel Cotabiţă se află de trei zile în comă. Medicii de la Spitalul Floreasca au anunţat printr-un comunicat de presă că pacientul Gabriel Cotabiţă este în stare stabilă.
Citește și
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 23:36Adrian Veștea, primele declarații după „vizita” din Parlament: „Am conștiința curată, mi-am făcut datoria!
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























