Actual· 1 min citire

Maternitatea Giulești reia internările

Maternitatea Giulești reia internările

Maternitatea Giulești reia internările

Publicat18 dec. 2018, 11:29
Actualizat18 dec. 2018, 12:11

inistrul Sănătății Sorina Pintea a anunțat marți, într-o conferință de presă, că Maternitatea Giulești reia vineri internările. Potrivit acesteia, rezultatele preliminare ale investigaţiilor arată că nu sunt probleme.

„Începând de vineri în Giulești se vor relua internările. Rezultatele preliminare spun ca nu sunt probleme, de aceea vineri Giulești își va deschide porțile”, a anunțat Sorina Pintea.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual