Actual· 1 min citire

Mașină înghițită de flăcări, în București. Intervenție contracronometru

O mașină a luat foc în zona Timpuri Noi, sub privirile trecătorilor

O mașină a luat foc în zona Timpuri Noi, sub privirile trecătorilor

Publicat25 aug. 2021, 07:40
SursăRealitatea PLUS

Au fost momente de panică, marți seara, pe un bulevard din Capitală. O mașină a luat foc în zona Timpuri Noi, sub privirile trecătorilor. 

Martorii speriați au sunat la 112 când au văzut fumul care ieșea de sub capotă. La fața locului au sosit de urgență pompierii, dar mașina se făcuse scrum.

Nicio persoană nu a fost rănită, în urma incidentului. Autoritățile încearcă acum să stabileasca din ce cauză a izbucnit focul.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual