Advertising
Advertising
Informație BOMBĂ, la Culisele statului paralel: Ce se întâmplă cu certificatul verde în România, în 2022

Informație BOMBĂ, la Culisele statului paralel: Ce se întâmplă cu certificatul verde în România Foto: Profi Media
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 feb. 2022, 18:19
Actualizat4 feb. 2022, 18:36
SursăRealitatea PLUS
Informație bombă prezentată vineri seară la Culisele statului paralel, cu Anca Alexandrescu! Ordonanța de urgență privind certificatele COVID a fost modificată pe ultima sută de metri și urmează să fie publicată în Monitorul Oficial.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:40Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























