Incident aviatic grav în timpul unui zbor cu 324 de pasageri la bord

Incident aviatic grav în timpul unui zbor cu 324 de pasageri la bord
O companie aeriană din India a transmis, miercuri că a concediat doi piloți, după ce aceștia s-au certat în cabină în prima zi a anului, în timpul unui zbor de la Londra la Mumbai.
Potrivit AFP, citat de Daily Mail, Jet Airways a început o investigație internău, după ce un pilot bărbat și-a pălmuit co-pilotul femeie în timpul zborului, la bord aflându-se 324 de pasageri.
Sursa citată precizeză că cei doi se aflau într-o relație în acel moment, iar după ceartă bărbatul a părăsit cabina piloților, lăsând avionul pe pilot automat.
Din fericire, zborul nu a întâmpinat alte probleme și a ajuns la timp pe aerportul din Mumbai.
Citește și:
- 11:05 - Atac cu cuțitul în Cluj, deși avea ordin de protecție și brățară de monitorizare. O femeie a murit, alte trei persoane au fost rănite
- 11:01 - Recrutarea de muncitori asiatici în România: proces, acte și termen de angajare
- 10:56 - Cetate reabilitată cu banii României, dar sub steag maghiar. Europarlamentar: E o lipsă de loialitate
- 10:51 - CFR suspendă temporar mai multe trenuri către Aeroportul Otopeni. Ce curse nu vor circula până pe 29 mai
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














