Advertising
Advertising
Iaşi: Patru adolescente, căutate de poliţişti după ce AU DISPĂRUT dintr-un centru pentru minori

Iaşi: Patru adolescente, căutate de poliţişti după ce AU DISPĂRUT dintr-un centru pentru minori
Scris deRealitatea.NET
Publicat17 ian. 2014, 20:20
SursăMediafax
Patru adolescente cu vârste cuprinse între 14 şi 16 ani au dispărut din Centrul de Primire Minori în Regim de Urgenţă din Iaşi, după ce au scos gratiile de la geamul unei camere, apoi au profitat de neatenţia supraveghetorilor, tinerele fiind căutate de poliţişti.
Citește și
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
- 19:18Consilierii USR au idei trasnite: „În străinătate, ca turist, îmi place să merg şi în cimitire”
- 19:05Atac devastator în PNL: Rareș Bogdan îl desființează pe Ilie Bolojan după alianța cu PSD
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























