Advertising
Advertising
Gabriela Firea, ATAC la Nicușor Dan: Sute de mii de bucureșteni nu au apă caldă și căldură. Nu a făcut NIMIC într-un an!

Gabriela Firea, senator PSD Foto: Inquam Photos/Octav Ganea
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 oct. 2021, 16:24
Actualizat15 oct. 2021, 16:26
Gabriela Firea, atac la Nicușor Dan pentru lipsa căldurii în casele bucureștenilor. Senatorul PSD îl acuză pe actualul edil al Capitalei de minciună, pentru că nu a făcut nimic de șase luni, iar situația este cea mai gravă este în sectoarele 5 și 6, alături de sectorul 1. Gabriela Firea îi cere lui Nicușor Dan să facă mai mult cu sibvenția pentru căldură și să le transmită bucureștenilor cât vor plăti în această iarnă pentu căldura „cu porția”.
Citește și
- 20:13Tragedie pe DN 67: Un bărbat de 33 de ani a murit într-un accident cu un TIR, în Vâlcea
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
- 21:49Avertisment de la Cernavodă: Reactorul 2 mai poate funcționa doar șapte zile din cauza secetei pe Dunăre. Când ar putea fi repornită Unitatea 1
- 21:17Arestat din cauza tupeului: I-a cerut bani polițistului care tocmai îl amendase
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























