Advertising
Advertising
Gabriel Oprea, despre Ordonanța nr. 4 care vine cu înăspriri ale restricțiilor: ”Cei care nu respectă legea sunt iresponsabili”

Gabriel Oprea, despre Ordonanța nr. 4 care vine cu înăspriri ale restricțiilor: ”Cei care nu respectă legea sunt iresponsabili”
Scris de Realitatea.NET Publicat: 29 mar. 2020, 16:24
Fostul vicepremier pentru securitate națională și ministru de Interne - Gabriel Oprea îndeamnă românii să aibă încredere în autorități și să colaboreze cu acestea pentru a nu intra în scenarii tot mai sumbre din cauza epidemiei de coronavirus.
Citește și
- 18:17Uniformele școlare ar putea deveni obligatorii din septembrie. Proiectul de lege a ajuns în Parlament
- 16:18Avocatul Toni Neacșu, atac dur la adresa USR în cazul lui Dominic Fritz: „Au uitat de Fără penali în funcții publice”
- 15:56Liderl PNL, atac la Bolojan: „Vrea să ne transforme în partidul unui singur om”
- 15:24Decizie radicală a Parlamentului polonez împotriva marilor companii petroliere. Taxă de 60% pe profiturile făcute în urma războiului din Iran
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























