Actual· 1 min citire

Dorei de Focșani | Au vrut să repare o stradă, dar au îngropat o mașină

Dorei de Focșani | Au vrut să repare o stradă, dar au îngropat o mașină

Dorei de Focșani | Au vrut să repare o stradă, dar au îngropat o mașină

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 dec. 2018, 12:07

Muncitorii care lucrează la reabilitarea unei străzi din Focșani, forțați, probabil, să termine repede lucrarea, și neavând la dispoziție un utilaj pentru a muta un autoturism uitat de proprietar, au lucrat pe lângă mașină.

Așa se face că autoturismul a fost aproape îngropat.

Rămâne de văzut cum va reuși proprietarul să mute mașina, în cazul în care nu va fi asfaltată, a scris realitateadevrancea.net.

VEZI IMAGINILE AICI!

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual