Actual· 1 min citire

De ce l-a urmărit Capatos cu maşina, ca-n filme, pe Gigi Becali, prin Bucureşti

De ce l-a urmărit Capatos cu maşina, ca-n filme, pe Gigi Becali, prin Bucureşti

De ce l-a urmărit Capatos cu maşina, ca-n filme, pe Gigi Becali, prin Bucureşti

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 mar. 2017, 11:16

Realizatorul TV Dan Capatos a mărturisit la o emisiune un episod petrecut cu mai mulţi ani în urmă.

Omul de televiziune a dezvăluit că patronul Stelei l-a scuipat în trafic, motiv pentru care l-a urmărit pe omul de afaceri pe străzile din Bucureşti, până l-a prins şi l-a luat la rost.

"Eu mă duceam acasă, iar el (Gigi Becali - n.r.) venea pe bulevardul Lacul Tei. Cu Maybach-ul acela pe care îl reparase cu ranga... Eu aşteptam să fac stânga. El a trecut prin dreptul meu şi mi-a tras o flegmă direct în ochi! Am văzut negru... Am întors maşina şi am pecat după el. Am zis: ce-o fi, o fi! L-am prins la circ. I-am zis direct: «Domnule Becali, se poate, în halul ăsta?» «Ce e mă, Dănuţe?, mi-a răspuns. «Păi, mă scuipaţi ca pe maidan? Chiar în halul ăsta?» (...) «Păi, eu am scuipat aşa, că mi-a venit, dar tu ai trecut prin flegma mea!»", a povestit Capatos, potrivit spynews.ro.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual