Advertising
Advertising
Cutremur în județul Buzău, în urmă cu puțin timp!
18 feb. 2019, 16:58
Actualizat: 18 feb. 2019, 16:58

Cutremur în județul Buzău, în urmă cu puțin timp!
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Advertising
Sursă: REALITATEA.NET
Cutremur în județul Buzău, anunță Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pământului - INFP.
Cutremurul de luni a avut 3,5 grade. Seismul s-a înregistrat la ora 16:16, la o adâncime de 150 km.
Tot luni, la ora 04:05 a mai avut un seism în România. Cutremurul a avut 2,9 grade și s-a înregistrat în județul Vrancea.
Cel ma puternic cutremur din România din 2019 s-a înregistrat pe data de 9 ianuarie. Seismul a avut 4,4 grade, la o adâncime de 130 km.
Advertising
Advertising
Citește și:
- 23:47 - Mitică Dragomir, dezvăluiri-șoc: Dîncu s-a întâlnit cu Ponta la un restaurant din Capitală. Au vrut să-i execute pe Olguța și Manda
- 23:34 - Jaqueline Cristian, eliminată de Sabalenka la Madrid Open. Sorana Cîrstea joacă duminică cu Coco Gauff
- 23:26 - Tânăr prins cu 173 km/h în localitate. Depășise limita legală de peste trei ori
- 23:13 - Netanyahu a ordonat un atac puternic al armatei israeliene împotriva Hezbollah în Liban, după ce gruparea a încălcat armistițiul
Advertising
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
Advertising
Advertising














