Actual· 1 min citire

Cum şi-a găsit maşina un şofer care a lăsat-o parcată în centrul Ploieştiului: "Cine plăteşte?"

Cum şi-a găsit maşina un şofer care a lăsat-o parcată în centrul Ploieştiului: "Cine plăteşte?"

Cum şi-a găsit maşina un şofer care a lăsat-o parcată în centrul Ploieştiului: "Cine plăteşte?"

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 28 iul. 2015, 10:00

Un ploieştean care a avut proasta inspiraţie să parcheze în zona Caraiman din oraş s-a trezit cu maşina pictată cu vopseaua folosită pentru gardurile metalice din apropiere.

Robert P. a povestit ce i s-a întâmplat: "Am lăsat maşina în parcarea de la Caraiman, iar când m-am întors am găsit un anunţ pe gardul metalic din faţă, iar autoturismul plin de picături verzi, culoarea vopselei aplicată. Cine plăteşte pentru asta?", a explicat acesta, pentru observatorulph.ro.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual