Actual· 1 min citire

Coronavirus într-o primărie din Gorj. Primarul, testat pozitiv

 Coronavirus într-o primărie din Gorj. Primarul, testat pozitiv

Coronavirus într-o primărie din Gorj. Primarul, testat pozitiv

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 24 iul. 2020, 11:18

Primarul comunei Bengeşti-Ciocadia, din judeţul Gorj, Victor Geogia, a fost confirmat cu noul coronavirus.

Edilul s-a testat la o clinică privată, după ce un angajat al primăriei a fost confirmat cu COVID-19.

Citiți continuarea pe realitateadegorj.net

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual