Advertising
Advertising
Carmen Bejan, condamnată după crima din căminul Facultății de Medicină din Timișoara, a fost eliberată din închisoare

Carmen Bejan, condamnată după crima din căminul Facultății de Medicină din Timișoara, a fost eliberată din închisoare
Scris de Realitatea.NET Publicat: 16 feb. 2023, 15:16
Carmen Bejan, căsătorită Șatran, fosta studentă la Facultatea de Medicină din Timișoara care a fost condamnată pentru crimă la 19 ani și opt luni de închisoare, a fost eliberată condiționat după o decizie a magistraților Judecătoriei Gherla.
Citește și
- 19:55Top 2026: Destinația din Europa care ocupă primul loc la siguranță pentru turiști
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
- 19:18Consilierii USR au idei trasnite: „În străinătate, ca turist, îmi place să merg şi în cimitire”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























