Actual· 1 min citire

Camionetă în flăcări în mijlocul șoselei, în apropiere de stația GPL. Imagini șocante

Camionetă în flăcări în mijlocul șoselei, în apropiere de stația GPL. Imagini șocante

Camionetă în flăcări în mijlocul șoselei, în apropiere de stația GPL. Imagini șocante

Publicat1 mai 2024, 12:16
Actualizat1 mai 2024, 12:40
SursăRealitatea PLUS

Este alertă lângă o stație GPL din Constanța, acolo unde o camionetă a fost cuprinsă de flăcări puternice. Incendiul a izbucnit pe șoseaua Mangaliei, o zonă intens circulată de mașini și pietoni. 

Incendiu puternic la Constanța

În mașină se aflau 4 muncitori care au reușit să iasă singuri din autoturism.

 La fața locului au intervenit mai multe echipaje de pompieri care au reușit să stingă la timp flăcările, înainte de a se extinde în zonă.

Autoritățile urmează să stabilească de la ce anume a pornit incendiul. 

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual