Advertising
Advertising
Bilanţ TRAGIC al deceselor de pe litoral. O fetiţă a murit înecată la Mangalia
23 aug. 2018, 15:13
Actualizat: 23 aug. 2018, 16:19

Bilanţ TRAGIC al deceselor de pe litoral. O fetiţă a murit înecată la Mangalia
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Advertising
Sursă: REALITATEA.NET
Marea Neagră face noi victime!
Marea Neagră face noi victime. Joi după-amiază, o fetiţă de numai 11 ani a fost scoasă din valurile agitate ale mării, la Mangalia.
Deşi echipajele medicale prezente la faţa locului au încercat să o resusciteze minute în şir, nu au mai putut readuce la viaţa copila.
Bilanţul tragic al deceselor de pe litoral urcă la 23 de persoane care şi-au găsit sfârşitul în apele Mării Negre, pe litoralul românesc.
Advertising
Advertising
Citește și:
- 12:25 - Accident violent în municipiul Bacău. Un șofer a ajuns cu mașina în gardul unei curți -VIDEO
- 11:28 - Resturi de drone rusești prăbușite în Galați. Ambasadorul Rusiei la București, convocat la sediul MAE
- 08:07 - Alertă maximă în România. Fragmente de dronă căzute în Galaţi. Pericol de explozie, mai mulți oameni evacuați FOTO/VIDEO
- 23:58 - Horoscopul banilor pentru săptămâna 27 aprilie – 3 mai 2026. Două zodii dau lovitura, în timp ce trei zodii învață să mai strângă cureaua
Advertising
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
Advertising
Advertising














