Advertising
Advertising
Bebeluș în vârstă de un an, găsit mort într-o casă mistuită de flăcări, în Dâmbovița
20 dec. 2022, 10:42

Foto cu caracter ilustrativ / Arhivă
Tragedie în județul Dâmbovița. Un bebeluș în vârstă de un an a fost găsit fără suflare într-o casă distrusă de flăcări din localitatea Vișina, în urma unui incendiu.
La fața locului au intervenit trei autospeciale de stingere și o ambulanță SMURD.
Pompierii au constatat că focul se manifestă generalizat la întreaga construcție pe o suprafata de circa 80 de metri pătrați.
Pe timpul operațiunilor de stingere a fost găsit un copil decedat într-o cameră din locuință, minorul având aproximativ un an.
Citește și:
- 16:07 - Limite de viteză DN1 2026: Ce pățești dacă mergi cu 81 km/h în localitate
- 16:01 - România a semnat contractul pentru drone militare. Când vor intra primele sisteme în dotarea armatei
- 15:52 - Augustin Zegrean le dă o veste proastă celor care modifică legea salarizării: nu mai au posibilitatea să trimită în Parlament propuneri de legi
- 15:38 - Român din Constanța, condamnat la închisoare în SUA pentru că a vândut acces la sisteme informatice guvernamentale
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














