Actual· 1 min citire

Bebe Rexha suferă de tulburare bipolară

Bebe Rexha suferă de tulburare bipolară

Bebe Rexha suferă de tulburare bipolară

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 apr. 2019, 09:42

Cântăreața și compozitoarea americană Bebe Rexha a dezvăluit într-o postare pe Twitter că suferă de tulburare bipolară. 

Afecțiunea o pune în mare dificultate pe interpreta hiturilor "Say My Name" și "I’m a Mess", care recunoaște că nu "se simte prea bine”, potrivit BBC.

Bebe Rexha suferă de tulburare bipolară, totul pe TABU.RO

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual