Advertising
Advertising
Banca Națională nu este de acord cu scutirile fiscale acordate de guvern celor din sectorul IT, agricultură și construcții

Banca Națională nu este de acord cu scutirile fiscale acordate de guvern celor din sectorul IT, agricultură și construcții
Scris de Realitatea.NET Publicat: 7 iul. 2023, 11:02
Banca Națională nu este de acord cu scutirile fiscale acordate de guvern celor din sectorul IT, agricultură și construcții. Membrul consiliului de administrație al BNR Eugen Rădulescu susține că toți românii trebuie să plătească aceleași taxe, iar nimeni să nu fie scutit pentru că este special.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























