Advertising
Advertising
Ambulanță, lovită de o autoutilitară care nu i-a acordat prioritate, în județul Vâlcea. Două persoane au ajuns la spital

Ambulanță, lovită de o autoutilitară care nu i-a acordat prioritate, în județul Vâlcea. Două persoane au ajuns la spital
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 iul. 2025, 09:01
Actualizat29 iul. 2025, 09:02
Două persoane, între care un copil, au fost rănite într-un accident rutier produs marți în Stolniceni, județul Vâlcea, după ce o ambulanță a fost lovită de o autoutilitară care nu i-a acordat prioritate. Ambulanța se afla în misiune, având semnalele luminoase pornite.
Citește și
- 13:49Război politic la CCR. De ce acuză Sorin Grindeanu Guvernul Bolojan de „abdicare de la rolul constituțional”
- 13:36Șeful Pentagonului îl contrazice pe șeful NATO. SUA nu mai garantează ajutor în cazul activării Articolului 5 al NATO
- 13:22Scandal la vârful politicii: Nicușor Dan ar putea publica înregistrările de la Cotroceni după atacurile lui Ilie Bolojan
- 12:47Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averile lor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























