Actual· 1 min citire

Această doamnă n-are ruşine.Cum a intrat în apă, la mare.Copiii au fugit din faţa ei.A venit poliţia

Această doamnă n-are ruşine.Cum a intrat în apă, la mare.Copiii au fugit din faţa ei.A venit poliţia

Această doamnă n-are ruşine.Cum a intrat în apă, la mare.Copiii au fugit din faţa ei.A venit poliţia

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 iun. 2017, 09:33

O doamnă din Jamaica a crezut de cuviinţă că îşi poate spăla calul în apa mării. Pur şi simplu, i s-a părut mai uşor aşa.

N-a ţinut cont că în apă erau turişti, în mare parte copii. Şi că în astfel de situaţii, animalul poate deveni periculos şi greu de stăpânit.

Femeia nu s-a limitat doar să-şi spele calul în mare, ci chiar l-a călărit sub apă. Autorităţile au intervenit şi au îndepărtat-o de pe plajă.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual