Advertising
Advertising
A mers să aducă apă, dar a căzut secerată. Ce a descoperit în fântână o femeie din Vaslui

A mers să aducă apă, dar a căzut secerată. Ce a descoperit în fântână o femeie din Vaslui
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 mai 2016, 13:52
Actualizat24 mai 2016, 14:09
Caz șocant, într-o suburbie a orașului vasluian Negrești. O femeie a mers la fântână după apă, unde a găsit cadavrul unui bărbat.
Citește și
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
- 19:18Consilierii USR au idei trasnite: „În străinătate, ca turist, îmi place să merg şi în cimitire”
- 19:05Atac devastator în PNL: Rareș Bogdan îl desființează pe Ilie Bolojan după alianța cu PSD
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























