Advertising
Advertising
Un şofer vitezoman s-a oprit cu maşina în zidul unei case

Un şofer vitezoman s-a oprit cu maşina în zidul unei case
Scris deRealitatea.NET
Publicat21 sept. 2015, 23:38
SursăREALITATEA TV
Un şofer vitezoman a ieşit cu maşina de pe şosea, a lovit un stâlp, o ţeavă de gaz şi gardul unei gospodării. S-a oprit în zidul unei case de la intrarea în oraşul Dej. Ca prin minune, nimeni nu a fost rănit.
Citește și
- 08:42Tânără atacată cu briceagul în Roman, după ce ar fi refuzat să se împace cu fostul concubin
- 08:27Hoț din Făgăraș, prins după ce și-a uitat telefonul în magazinul spart. În husă avea chiar și buletinul
- 07:22Bacăul rămâne fără apă caldă pe termen nedeterminat. Toate centralele au fost oprite după un control ISCIR
- 22:58Accident grav în județul Bacău. O mașină s-a prăbușit într-o prăpastie de aproximativ 12 metri
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























