Advertising
Advertising
Un bărbat a fost lovit de metrou în staţia Dristor
26 mai 2014, 11:55
Actualizat: 26 mai 2014, 23:37

Un bărbat a fost lovit de metrou în staţia Dristor
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Advertising
Sursă: Mediafax
Un bărbat în vârstă de aproximativ 25-30 de ani a fost grav rănit după ce a fost lovit de metrou la staţia Dristor 1, potrivit Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Bucureşti.
Conform sursei citate, bărbatul este conştient, urmând să fie transportat la spital de un echipaj de prim ajutor.
Surse din Poliţie au declarat că din primele cercetări rezultă că bărbatul ar fi fost agăţat de tren de pe peron.
Poliţiştii au izolat zona şi vor face cercetări la faţa locului, pentru a stabili exact condiţiile în care s-a produs incidentul.
Advertising
Advertising
Citește și:
- 13:58 - Păcănelele, interzise într-un oraș din România: măsura, luată pentru combaterea dependenței jocurilor de noroc
- 10:12 - O femeie din Galați a murit după ce s-a intoxicat cu monoxid de carbon. Fiul ei a fost găsit în stare gravă
- 09:59 - Pensionari lăsați fără bani în Constanța: o poștăriță a falsificat zeci de semnături și le-a furat pensiile oamenilor
- 14:18 - Cinci vehicule implicate într-un accident pe podul central din Oradea: o persoană a ajuns la spital
Advertising
Advertising
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
Advertising
Advertising














