Studentă hărțuită de un pompier din Iași

Studentă hărțuită de un pompier din Iași
Studentă hărțuită de un pompier din Iași. Tânără a fost înjurată și amenințată pentru că nu a dorit să meargă împreună cu bărbatul la mare, notează Realitatea TV.
În urmă cu doi ani, fata a formulat o plângere împotriva pompierului, la doar câteva zile după ce închiriase un apartament deținut de acesta. Bărbatul i-ar fi propus să meargă cu el la mare, dar tânăra a refuzat.
Nemulțumit de răspunsul primit, pompierul i-ar fi trimis un val de mesaje în care o amenința. La scurt timp, fata a părăsit apartamentul. Judecătorii militari din Iași au decis acum condamnarea la o lună de închisoare cu suspendare.
Pompierul primise inițial pedeapsa în luna decembrie, dar a contestat-o.
Citește și:
- 22:59 - Incendiu de proporții la o fermă zootehnică din județul Suceava. 11 autospeciale au intervenit pentru stingerea focului
- 21:17 - Caz șocant într-un cartier din Piteşti. Un bărbat a murit pe stradă, după ce s-ar fi înecat cu mâncare
- 20:37 - Moarte învăluită în mister într-o comună din Argeș. Cadavrul unei femei a fost mutat după deces
- 20:21 - Incendiu într-un bloc din județul Mehedinți. Un bărbat a murit, iar 15 persoane au fost evacuate-FOTO
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














