Advertising
Advertising
Era bolnavă şi voia să se sinucidă. Un barman a reuşit să o salveze cu un gest simplu

Era bolnavă şi voia să se sinucidă. Un barman a reuşit să o salveze cu un gest simplu
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 feb. 2016, 11:31
Viaţa unei tinere din New Hampshire a fost salvată de un ospătar, după ce un singur gest al acestuia a convins-o să renunţe la gândurile suicidale.
Citește și
- 21:27Ce riscă proprietarii care lasă apa de la aerul condiționat să se scurgă pe trotuar. Amenzile pot ajunge la mii de lei
- 18:33Câte animale și păsări poți crește în gospodărie. Reguli clare pentru proprietarii de la oraș și de la sat
- 16:12Zodiile care cad mereu în aceeași capcană sentimentală și nu își dau seama. Par blestemate în dragoste
- 12:51Butonul din mașină pe care mulți șoferi îl apasă greșit vara. Aerul condiționat poate munci degeaba
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























