Lifestyle· 1 min citire

Emir din "Dragoste infinită", campion la schimbări de look

Emir din "Dragoste infinită", campion la schimbări de look

Emir din "Dragoste infinită", campion la schimbări de look

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 5 iun. 2017, 13:20

Emir, antagonistul din serialul "Dragoste infinită" a avut atât de multe schimbări de look încât cu greu îl poţi recunoaşte de-a lungul timpului.

Kaan Urgacioglu a devenit extrem de cunoscut odată cu serialul "Dragoste infinită", însă actorul a avut la activ numeroase proiecte de televiziune unde a fost nevoit să își schimbe înfățișarea, mai exat frizură. Dacă acum câțiva ani, Kaan avea părul foarte lung și purta puțină bărba, a venit o perioadă când și-a râs părul și bărba, fiind de nerecunoscut, potrivit kanald.ro.


În toate proiectele, Kaan a avut parte de schimbări de look până de curând când a hotărât să rămână la înfățișarea căr el-a consacrat în "Dragoste infinită". Se pare că acesta este look-ul lui preferat și mai mult, fanele îl adoră în această ipostază.

#sonadogru

A post shared by Kaan (@kaanurgancioglu) onMay 30, 2017 at 1:23pm PDT

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Lifestyle