Advertising
Advertising
Au venit să inspecteze bucătăria unui hotel și au rămas șocați de ce au descoperit
12 feb. 2014, 18:53

Au venit să inspecteze bucătăria unui hotel și au rămas șocați de ce au descoperit
Sursă: REALITATEA.NET
Două capete de om tăiate, învelite în celofan, au fost descoperite într-un hotel din Nigeria care le servea clienților carne de om.
Două capete de om învelite în celofan au fost descoperite în bucătăria unui hotel din Nigeria, potrivit unei publicații locale, citate de Metro.co.uk.
Polițiștii au făcut macabra descoperire după ce au primit un pont în această sens. De asemenea, autoritățile au descoperit în bucătărie două mitraliere de tip AK-47.
Ce este cu adevărat șocant este că în meniu era trecut ca fel de mâncare capul de om la rotisor.
Citește și:
- 08:35 - Sărbătoarea zilei de sâmbătă, 23 mai 2026. Sfântul Cuvios Mihail Mărturisitorul, episcopul Sinadei
- 20:56 - Horoscopul banilor, 25–31 iunie 2026. Săptămână de oportunități, dar și decizii financiare riscante pentru mai multe zodii
- 16:20 - La 102 ani merge la serviciu, învață olărit și scrie poezii. Povestea bărbatului pe care internetul l-a numit „cel mai fericit om din lume”
- 15:59 - Dulceață din flori de soc. Rețeta tradițională veche care te va duce instant cu gândul în copilărie
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














