Advertising
Advertising
Au mers să viziteze o biserică abandonată. S-au înspăimântat de ceea ce au găsit în spatele ușilor

Au mers să viziteze o biserică abandonată. S-au înspăimântat de ceea ce au găsit în spatele ușilor
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 feb. 2016, 17:54
Doi vânători de fantome au mers să viziteze Biserica Sfânta Maria din Bedfordshire, Marea Britanie, abandonată în urmă cu mulți ani. Temerile li s-au adeverit, după ce li-a apărut în cale fantoma unui călugăr.
Citește și
- 07:46Cum să ai un somn odihnitor în timpul caniculei. Temperatura ideală pentru dormitor: recomandările specialiștilor
- 07:26Horoscopul zilei: luni 22 iunie 2026. Racul are parte de liniște, iar Săgetătorul trece prin schimbări majore
- 07:15Sărbătoarea zilei 22 iunie: Un mare Sfânt, cinstit de Biserică. Cruce neagră în calendar
- 22:21Obiceiurile zilnice care îți îmbătrânesc mâinile mai repede decât crezi. Majoritatea oamenilor fac aceste greșeli
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
























