Advertising
Advertising
Preşedintele Turciei, dezamăgit de Barack Obama: "Acest lucru ne deranjează!"

Preşedintele Turciei, dezamăgit de Barack Obama: "Acest lucru ne deranjează!"
Scris deRealitatea.NET
Publicat21 nov. 2016, 22:27
Actualizat21 nov. 2016, 22:34
Preşedintele turc, Recep Tayyip Erdogan, se declară "dezamăgit" de atitudinea Administraţiei Barack Obama faţă de Turcia, conform unui interviu acordat postului american CBS, citat de Mediafax.
Citește și
- 16:58Tragedie în Arabia Saudită: 14 morți după prăbușirea unui elicopter al companiei Aramco, la vest de Strâmtoarea Ormuz
- 16:55Un primar francez a răcorit protestatarii cu furtunul. Când spiritele s-au încins prea tare, a aruncat cu apă pe ei - VIDEO
- 15:48Rechini la mal în Rusia. Aparițiile stârnesc panică și teorii pe internet: „o altă armă biologică ucraineană?” - VIDEO
- 15:23Iranul pune condiții dure: doar Teheranul poate decide reluarea traficului prin Strâmtoarea Ormuz
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























