Advertising
Advertising
Olanda în alertă! Sute de pașapoarte ale unor presupuși jihadiști au fost retrase

Olanda în alertă! Sute de pașapoarte ale unor presupuși jihadiști au fost retrase
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 feb. 2017, 17:26
Actualizat1 feb. 2017, 17:36
Olanda a retras în ultimii doi ani pașapoartele a circa 300 de presupuși jihadiști, persoane care nu sunt de origine olandeză dar au obținut cetățenia conform legii locale ce prevede că după cinci ani de ședere în Olanda un imigrant poate primi cetățenia acestei țări.
Citește și
- 09:09Donald Trump suspendă pentru a doua noapte atacurile asupra Iranului. Casa Albă lasă loc negocierilor
- 08:39Nava „Golden Leo” s-a scufundat în Marea Neagră, la o săptămână după ce a fost lovită de forțele ruse. Nouă membri ai echipajului au murit
- 08:34Zelenski, mesaj tranșant după demiterea celor doi lideri militari: „Nu am timp să aflu cine are dreptate și cine nu”
- 07:11Atac armat la un festival din SUA. Două persoane au murit şi alte patru au fost rănite -VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























