Extern· 1 min citire

A montat o cameră ascunsă în dormitorul bebelușului. Când a văzut ce se întâmpla noaptea, a leșinat

A montat o cameră ascunsă în dormitorul bebelușului. Când a văzut ce se întâmpla noaptea, a leșinat

A montat o cameră ascunsă în dormitorul bebelușului. Când a văzut ce se întâmpla noaptea, a leșinat

Publicat14 dec. 2016, 17:05
Actualizat14 dec. 2016, 21:15

Un cuplu din Londra trece prin momente de groază după ce au aflat că au fost urmăriți zile și nopți în șir de către o persoană care le supraveghea și copilul prin intermediul unei camerei video instalate la el în cameră.

Doi părinți care au montat o cameră de supraveghere în camera bebelușului lor au fost treziți într-o noapte de un sunet bizar venind din acea încăpere.

Speriați, cei doi au mers rapid în camera copilului și au observat că acel dispozitiv pe care ei îl montaseră emitea o muzică ciudată și ”vorbea” din când în când. Așa și-au dat seama că cineva le accesa camera video din exterior și îi urmărea atât pe ei, cât și pe cel mic.

Poliția londoneză investighează acum cazul.

O altă femeie, de data aceasta din Canada, spune că a trecut prin același lucru și și-a dat seama că era urmărită când a văzut cum camera din încăperea copilului său îi urmărea ei mișcările, conform buzzfeed.com.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Extern