Advertising
Advertising
Toader scoate oamenii în stradă. Proteste în Piața Victoriei, începând de vineri seară

Toader scoate oamenii în stradă. Proteste în Piața Victoriei, începând de vineri seară
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 feb. 2018, 12:20
Actualizat23 feb. 2018, 12:21
Cererea de revocare a șefei DNA scoate oamenii în stradă Este anunțat un protest anti-Toader pentru vineri seară în Piaţa Victoriei din Capitală. Proteste similare au fost convocate pe Facebook şi pentru duminică, în Bucureşti şi în alte oraşe din ţară şi din diaspora.
Citește și
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
- 22:59Adrian Veștea anunță că are o majoritate sigură: „Avem acele 200 de voturi, chiar depășim acest număr. Începând de mâine chem la discuții toate forțele proeuropene”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























