Surpriză. Cine s-a mutat deja în vila Stelei Popescu

Surpriză. Cine s-a mutat deja în vila Stelei Popescu
Fiica Stelei Popescu s-a mutat deja în vila regretatei actrițe, lăsată moștenire, mărturisește o vecină.
După deces, în urma Stelei Popescu a rămas o avere consistentă, strânsă în peste 50 de ani de activitate. Regretata actriță era proprietara a două vile de lux, una în centrul Capitalei, și cealaltă pe litoral, în localitatea 2 Mai. În ambele case are foarte multe obiecte vechi, de valoare. Ea însăși le-a adus din toate colțurile lumii, pe unde a umblat. De asemenea, în urmă cu aproximativ doi ani, actrița ridica pe terenul lăsat moștenire de mama sa, chiar în buricul Bucureștiului, un bloc de trei etaje.
Averea a ajuns la fiica adoptivă a actriței, Doina Maximilian, care s-a mutat deja în vila mamei sale, mărturisesc vecinele acesteia.
„Doina s-a mutat deja în casa unde stătea Stela, la o săptămână – două după moartea ei. A cumpărat şi mansarda vilei. Acolo stătea un domn care a murit”, a declarat o vecină, potrivit Click.
Cum arată vila superbă a Stelei Popescu. Imagini spectaculoase
Citește și:
- 23:43 - Premieră la Tribunalul București. Secție specială pentru dosarele cu minori din 1 iunie 2026
- 22:51 - Scandal în industria de apărare. Cum a blocat Radu Miruță investiții de un miliard de lei la Romarm
- 22:48 - Doliu în politică: un fost lider politic a murit după ce a fost prins sub un tractor
- 22:28 - Incendiu puternic de vegetație. Peste 3.000 de oameni evacuați în Italia
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














