Advertising
Advertising
Situație incredibilă în Capitală: Polițist și familia sa, confirmați cu COVID-19, "uitați" acasă de DSP. Ambulanța a venit după două zile

Caz șocant în Capitală: Polițist și familia sa, confirmați cu COVID-19, uitați acasă de DSP
Scris deDana Bărăgan
Publicat31 iul. 2020, 12:17
Actualizat31 iul. 2020, 14:34
Situație incredibilă în Capitală, în plină pandemie. Un polițist de la Transporturi a fost uitat acasă de DSP deși atât bărbatul, cât și familia lui, erau confirmați cu noul coronavirus. Ambulanța a venit abia după două zile, dar medicii au decis... să rămână la domiciliu. Între timp, starea lui de sănătate s-a agravat, informează Realitatea PLUS.
Citește și
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























