Advertising
Advertising
Sindicatul medicilor bavarezi: Germania se află deja într-un al doilea val „mai puțin adânc” al pandemiei de COVID-19

Sindicatul medicilor bavarezi: Germania se află deja într-un al doilea val „mai puțin adânc” al pandemiei de COVID-19
Scris deDana Bărăgan
Publicat4 aug. 2020, 14:12
Actualizat4 aug. 2020, 14:34
Germania se află deja într-o a doua etapă a pandemiei de coronavirus, relatează Politico.
Citește și
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























